26 Haziran 2024 Çarşamba
23:41   ÇAĞLAYAN’A COŞKULU KARŞILAMA   14:03   MERSİN’İN ŞEKERLERİNE, ŞEKERLER BÜYÜKŞEHİR’DEN   13:50   BAŞKAN ABDULLAH ÖZYİĞİT, RAMAZAN BAYRAMI’NI KUTLADI   13:49   MERSİNDEN KADIN KOOPERATİFİ’NDEN DEPREMZEDE ÇOCUKLARA 23 NİSAN HEDİYESİ   13:39   BÜYÜKŞEHİR’İN ‘DEPREM DAYANIŞMA PAZARI’ DEPREMZEDE ÜRETİCİLERİ AĞIRLIYOR   13:33   BÜYÜKŞEHİR’İN ÇOCUK GELİŞİM MERKEZLERİNDE ‘23 NİSAN’ COŞKUSU   14:03   HALIL DEMIRKOL: YENI DÜZENLEMELER ILE OSB’LER HıZ KAZANACAK   14:41   TARSUS, SÜPER LIG’E ‘MERHABA’ DEDI   12:34   ÇUKUROVA NORMAL SEZONU LIDER TAMAMLADı   11:37   TARSUS, AFYON’DA DAĞıLDı: 5-1   14:13   SALDıRı ÖNCEDEN KURGULANMıŞ!   17:05   TOROSLAR’DA RAMAZAN AKŞAMLARI BİR BAŞKA GÜZEL   21:58   TÜM ENGELLEMELERE RAĞMEN BAŞKAN BOZDOĞAN PROJENİN TEMELİNİ ATIYOR   21:56   ÇBK MERSİN YENİŞEHİR BELEDİYESİ AVRUPA’DA ÇEYREK FİNAL MAÇINA ÇIKIYOR   21:51   DEPREMZEDE ÇOCUKLAR KEYİFLİ DAKİKALAR GEÇİRDİ   21:42   YENİŞEHİR BELEDİYESİ EBEVEYNLERİ EĞİTEREK ÇOCUKLARIN GELİŞİMİNE REHBERLİK EDİYOR   21:41   VATANDAŞ VE ÖĞRENCİLERE HİZMET VEREN HALK RESTORAN YENİLENİYOR   21:30   “SAĞLIK ÇALIŞANLARIMIZLA GURUR DUYUYORUZ”   17:18   4 BİN 800 ÖĞRENCİNİN YKS SINAV ÜCRETİ BÜYÜKŞEHİR’DEN   17:16   YENİŞEHİR BELEDİYESİ TEMİZLİK İŞLERİ EKİPLERİ ŞİMDİ DE ADIYAMAN’DA  
 
 
 
 
BAŞKAN ÖZYİĞİT, SÜLEYMAN DEMİREL KONFEDERASYONU ÜYELERİYLE BULUŞTU


Mersin Yenişehir Belediye Başkanı Abdullah Özyiğit, Süleyman Demirel Konfederasyonu üyeleriyle Mersin’de bir araya geldi. Cumhuriyet Halk Partisi(CHP) Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ve Süleyman Demirel Konfederasyonu Genel Başkanı Mahmut Öztürk de görüşmeye telefon bağlantısıyla katıldı.

 

Tarih : 14 Aralık 2022 Çarşamba 16:09

Yenişehir Belediye Başkanı Abdullah Özyiğit, toplumun farklı kesimleriyle buluşmaya devam ediyor. Başkan Abdullah Özyiğit son olarak Süleyman Demirel Konfederasyonu Akdeniz Bölge Başkanı Muhammet Emin Atasever, Doğru Yol Partisi(DYP)19. dönem Mersin milletvekilleri Asım Kaleli ve Ali Su ile DYP ilçe başkan ve yöneticileri,eski belediye başkanları ve meclis üyeleriyle bir araya geldi.  Yapılan görüşmeye CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ve Süleyman Demirel Konfederasyonu Genel Başkanı Mahmut Öztürk de telefonla katılarak, katılımcıları selamladı.

CHP Genel Başkanımız Kemal Kılıçdaroğlu’nun önderliğinde tarihi bir sorumluluk hissiyle çalıştıklarını ifade eden Yenişehir Belediye Başkanı Abdullah Özyiğit, “Türkiye Cumhuriyeti’nin yüzüncü yılına doğru ilerlerken Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün çizdiği yolda geleceğe güvenle bakan, tüm vatandaşların adil ve eşit koşullarda yaşadığı bir ülke için mücadele ediyoruz. CHP Genel Başkanımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu’nun önderliğinde tarihi bir sorumluluk hissiyle çalışmalarımıza devam ediyoruz. Türkiye olarak büyük ve önemli bir yol ayrımındayız. Ülkemizi Ortadoğu bataklığına çekmek isteyen anlayışa karşı, Atatürk’ün ülkeyi çağdaş, muasır medeniyetler seviyesinin üzerine çıkarma hedefi doğrultusunda çalışıyoruz. Her birimize önemli görevler düşüyor çünkü bu ülke hepimizin, çocuklarımızın, torunlarımızın.”dedi.

“SAYIN KEMAL KILIÇDAROĞLU 13. CUMHURBAŞKANI OLANA KADAR ÇALIŞACAĞIZ.”

Süleyman Demirel Konfederasyonu Akdeniz Bölge Başkanı Muhammet Emin Atasever ise şunları söyledi: “Bugün şartlar Türkiye’de Millet İttifakı’nı desteklemek noktasına getirmiştir,  gerçekten de ihtiyaç vardır. Sayın Kemal Kılıçdaroğlu millet aklıyla ve ortak akılla çok güzel işler yaptı ve bunları çok büyük sabırla, vakurla ve onurla yaptı.  Sayın Kemal Kılıçdaroğlu’nun hakkını teslim etmek gerektiğini düşünüyorum.  2012’de babamla rahmetli Süleyman Demirel’i ziyaret ettiğimizde bize ‘Cumhuriyet Halk Partisine ve Kemal Kılıçdaroğlu’na destek verin, diğerlerinin gidişatı iyi değil’ demişti. Benim ve bizim Konfederasyonumuzun gönlünün adayı Sayın Kemal Kılıçdaroğlu’dur. Hatay’dan toplantılarımıza başladık, 81 vilayetin tamamına gitmek için çaba göstereceğiz. Mersin'de toplantılarımıza devam ediyoruz. Millet İttifakı’na destek için buradayız. Millet İttifakı’nı kuran, büyük bir emek veren Sayın Kemal Kılıçdaroğlu 13. Cumhurbaşkanı olana kadar çalışacağız. Bizlere ev sahipliği yaparak, bir araya getiren Yenişehir Belediye Başkanı Abdullah Özyiğit’e teşekkür ediyorum.”

 

 Paylaş :
 
Etiketler :  süleymandemirelkonfederasyonu, başkanözyiğit

Yorum Ekle comment Yorumlar (0)

Yapılan yorumlarda IP Bilgileriniz kayıt altına alınmaktadır. 
 

 
 
 
ANASAYFA İLETİŞİM KÜNYE HABER ARŞİVİ GİZLİLİK İLKELERİ

 
Siteden yararlanırken gizlilik ilkelerini okumanızı tavsiye ederiz.
mersintekhaber.com © Copyright 2019-2024 Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz, kopyalanamaz, kullanılamaz.

URA MEDYA